Kiskovalaisimia valitaan yhä useammin koteihin myös liiketilojen lisäksi. Moderni kiskovalaisinvalikoimamme sopii nykyaikaisen ulkonäkönsä ansiosta täydellisesti tämän hetken sisustustrendeihin ja on ylellinen lisä kotiisi. Esimerkiksi tämä innovatiivinen Vexa-kiskokohdevalo. Huurrettu akryylihajotin takaa tasaisen valon jakautumisen ilman häikäisyä. Tämän ansiosta kohdevalo sopii erinomaisesti olo- ja työhuoneisiin tai lämpimäksi tervetulotoivotukseksi eteiseen.
Vexa on valmistettu alumiinikotelosta, ja siinä on musta diffuusi kupu. Kohdevalon halkaisija on 3 cm ja pituus 8,5 cm. 1-vaiheinen kiskovalaisinjärjestelmämme koostuu kolmesta osasta. Valitset oikean kokoisen kiskon, halutun määrän kohdevaloja, liittimiä ja asennus voi alkaa. Tarvitsetko apua järjestelmän kytkemisessä? Katso käyttöohje.
Tähän kohdevaloon tarvitset G9-valonlähteen (maks. 5W, valonlähde ei sisälly toimitukseen). Tämän ansiosta voit luoda juuri haluamasi tunnelman. Tutustu G9-valonlähdevalikoimaamme.
1-vaiheisessa kiskovalaisinjärjestelmässä kaikki kohdevalot kytketään yhteen ryhmään, mikä tekee kiskosta hienostuneemman ja sopivamman kuluttajakäyttöön. 3-vaiheista kiskovalaisinjärjestelmää käytetään useammin kaupoissa ja muissa liiketiloissa. Tässä tapauksessa kiskokohdevalot voidaan kytkeä päälle ja pois päältä erikseen kolmessa ryhmässä.
Find the order you'd like to withdraw
Enter your email address and order number.
Check your mailbox
If your details match an order, you'll receive an email with a link to view and manage it.